E-BOOK
S dětmi život nekončí – jak si z mateřské udělat opravdovou dovolenou!

„Tohle s dětmi nejde“, říká tvoje okolí na všechny tvé nápady, jak si zpříjemnit mateřskou dovolenou?

Tuhle větu jsem slyšela mnohokrát. Ale já jsem věřila, že to jde jinak. Že mateřská DOVOLENÁ není utopie.

Když jsem v roce 2019 čekala své první miminko, nevěděla jsem o mateřství nic. Přede mnou se rýsovalo jedno velké neznámo. Neměla jsem kolem sebe nikoho s malými dětmi a v širokém okolí jsem neznala nikoho, kdo by s dětmi žil tak, jak bych si představovala. Naplno, radostně, aktivně. 

A z tohoto okolí jsem slyšela jen: „Počkej, s dětmi už nebudeš moci takhle výletovat.“ , „Děti potřebují hrozně moc věcí, to už budeš muset všude jen autem.“, „Tohle se s dětmi nedělá“.

Přišlo mi to jako nesmysl. Snažila jsem se oponovat, ale blahosklonné úsměvy naznačující „Však uvidíš“ mě usazovaly zpátky na zem.

Teď je můj život s dvěma malinkými dcerkami naplněný, barevný a plný dobrodružství.

Jsou to báječné parťačky na všechny lumpárny, které mě napadnou. Chci zdolat dvoutisícovku? Děti dáme do nosítka a jdeme!

Chci vyrazit na nekonečně dlouhou pěší pouť? Však děti můžou jít se mnou, stačí sbalit kočárek a batůžek a přejít Česko napříč. 

Toužím po vlastních rajčatech a dýních? Společné prohrabávání hlíny má neskutečné kouzlo. Moje dcerky se mnou prožívají a tvoří všechno, co mě baví, naplňuje a přináší radost.

Odmítla jsem sedět zoufalá doma, chtěla jsem ven, chtěla jsem na vzduch, chtěla jsem do hor, chtěla jsem žít. Navzdory tomu, že mám malinké děti a právě proto, že mám malinké děti.

Zažehla jsem v sobě touhu ukázat jim svět v celé své kráse. Ukázat jim, jak báječně umí slunce svítit, jak voní tráva, jak chutná vlastní vypěstované rajče, jak vypadá svět z vrcholků hor. Ukázat jim, jak barevný, šťavnatý a chutný může život být.

A tímhle procesem, od zoufalé a nic netušící holky s miminkem v náručí po sebevědomou a spokojenou mámu dvou dětí, tě provedu ve svém e-booku S dětmi život nekončí – jak si z mateřské udělat opravdovou dovolenou. 

20210806_110025

 

Jmenuji se Eliška Kopicová, jsem maminkou dvou malých holčiček a ráda chodím. A nejen chodím, ale taky běhám, bruslím, jezdím na kole, tančím v kuchyni, zahradničím, šlapu po horách a cestuju. O tom všem s velkou vášní píšu a vyprávím, a tím inspiruju ostatní, že s dětmi život nekončí, jen se báječně proměňuje.

Co v e-booku najdeš?

Projdeme si spolu jednotlivá období prvních let mateřství. Od okamžiku, kdy se na testu objeví ty dvě příznačné čárky, přes šestinedělí až po okamžik, kdy u stolu sedí mluvící a myslící bytůstka, která ti říká mami.

Projdeme společně mnoha běžnými denními situacemi, které pro bezdětnou holku nestojí za pozornost, pro mámu s miminkem ale mohou být velmi těžko rozlousknutelným oříškem.

Já už jsem dnes maminkou dvojnásobnou, dcerky mám dva roky od sebe narozené, a tak vím, jak je to setsakramentsky těžké, mít ty mrňousky v rukou najednou dva. Provedu tě i tímto obdobím.

A protože jsem holka neposedná, nesmí chybět kapitola věnovaná cestování s dětmi a v neposlední řadě se budeme věnovat TOBĚ. Stala ses sice maminkou báječného dítěte, ale pořád jsi to ty se svými potřebami, přáními a sny. A není jediný důvod tebe samotnou odložit kamsi do komory. Ne, ne, právě naopak.

Protože S DĚTMI ŽIVOT NEKONČÍ....

Ukážu ti,

proč bys měla vždycky dávat na první místo SEBE a jak to s malým miminkem v náručí udělat.

Provedu tě

džunglí pocitů těhotné holky, čerstvé maminky i maminky dvojnásobné.

Přesvědčím tě,

že trávit dny na mateřské zavřená mezi čtyřmi stěnami není nutné. Naopak. Objevovat s dětmi krásy světa má neskutečné kouzlo.

Zatočíme spolu s problémy,

které bezdětným mohou přijít zcela banální. Kam si mám dát dítě při čištění zubů? Jak mám sama zvládnout návštěvu pediatra? Jak zvládnou s kojencem rodinný oběd?

Kolik e-book stojí?

Do tohoto e-booku jsem vložila velký kus sebe. Svoje mateřské prožitky, svoje bolavé zkušenosti, svoje nejniternější pocity, za které jsem se bičovala v domnění, že jsou špatné.

E-book si cením na 450 Kč.

Není to jen knížka v elektronické podobě. Je to autentický příběh holky, která si s mateřstvím nevěděla rady, ale navzdory všemu a všem uchopila tohle období po svém.  Příběh, který se v mnohém podobá tolika jiným příběhům. Možná i tomu tvému. A v tom je jeho kouzlo. Může to být příběh kterékoliv z nás. Příběh mámy, která se rozhodla žít své sny.

V e-booku tě provedu naším životem s dětmi. Životem, ve kterém je dostatek času, chuti a energie na plnění těch největších bláznivin. Třeba vzít děti do kočárku a ušlapat s nimi více než 500 kilometrů napříč republikou.

Bonusy

První kroky akční mámy

Nakopávací a motivační tipy, které tě vystrčí za dveře bytu a ty si pomalu, ale jistě začneš život s děťátkem užívat aktivně a s radostí.

Moji nepostradatelní pomocníci

Představím ti nezbytnou výbavu, která mi dělá mateřský život o mnoho jednodušší. Odmítám zaplavovat naši domácnost zbytečnými blbinami, ze kterých není žádný užitek.

Oba bonusy v hodnotě 100 Kč dostaneš ode mě k e-booku jako DÁREK. 

Reference

Knížka je čtivá a text krásně plyne. Má to šmrnc, opravdu je vidět, že tě psaní bavilo a máš co říct.. Nejvíc se mi líbí, jak povzbuzuješ mámy, aby si věci dělaly po svém a aby o sebe pečovaly. To je i podle mě hrozně důležité, ale ono je tak lehké na to zapomínat... Našla jsem si tam pár zajímavých tipů pro sebe, hlavně to zpívání ve vypjatých situacích musím vyzkoušet 🙂
E-book jsem zhltnul na dvě nadechnutí, a to přitom vůbec nečtu 🙂 Čtivý, zábavný a plný našich životních příběhů. Zlato, fandím ti!
Jakub Kopic
manžel a táta záchranář
Eli, ještě jednou ti moc děkuji za možnost přečíst si tvůj e-book, který jsem četla jedním dechem. Jsem dojatá. Je tak nádherně laskavý, upřímný, a současně praktický, inspirativní a motivující. Miluju tvůj příběh a inspiruješ mě každý den. Nesčetněkrát jsem si během čtení e-booku řekla: "Bože, kdybych tohle tenkrát věděla, kolik jsem mohla ušetřit slziček, svých hlasivek a v dospělosti dětem náklady na terapie:-D" To, o čem píšeš, je tak moc důležité! Kéž se to dostane k co nejvíce maminkám. Dávala bych to jako doporučenou literaturu hned k těhotenskému testu 🙂 Tvůj e-book je světlem, které může prozářit mnoho srdcí a domovů. Ať se šíří rychlostí světla!

Objednej si e-book S dětmi život nekončí právě TEĎ!